Се Издава Стан во Центар(Off Market)

   Се Издава Стан во Центар   Се Издава Стан во Центар   Се Издава Стан во Центар   Се Издава Стан во Центар   Се Издава Стан во Центар   Се Издава Стан во Центар   Се Издава Стан во Центар   Се Издава Стан во Центар   Се Издава Стан во Центар   Се Издава Стан во Центар   Се Издава Стан во Центар   Се Издава Стан во Центар

Се Изнајмува, 400 EUR

Оглас број: 0000524
Огласот е посетен:   126 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југ

Година на градба : 2005

Квадратура : 70 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 4/5

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3011/1


Опис на недвижноста

Се издава наместен стан во Центар 70м2 на 4/5 кат, со поглед кон Водно. Станот располага со дневна, кујна, спална и детска соба. Има лифт, гаража, централно греење, клима и тераса со излез од сите соби. Цена 400еур со место за договор. Се издава на подолг период. Шифра 3011/1
Повеќе
Сподели :