Се Продава Стан во Карпош 2(Off Market)

Се Продава Стан во Карпош 2Се Продава Стан во Карпош 2Се Продава Стан во Карпош 2Се Продава Стан во Карпош 2Се Продава Стан во Карпош 2

Се Продава, 1350 EUR

Оглас број: 0000528
Огласот е посетен:   145 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Северо-запад

Година на градба : 2018

Квадратура : 73 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 4

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : 3050


Опис на недвижноста

Се продава трособен, нов стан во Карпош 2 со површина од 73м2. Се наоѓа на 4ти кат. Станот располага со дневна, кујна, 2 спални соби со балкон, бања и гостинско wc. Цена 1350еур + 5% ДДВ. Шифра 3050
Повеќе
Сподели :