Се Продава Стан во Аеродром(Off Market)

Се Продава, 65000 EUR

Оглас број: 0000017
Огласот е посетен:   242 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 65 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 9

Балкон : Не

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 2014


Опис на недвижноста

Се продава преубав трособен стан во населбата Аеродром кај Веро од 65м2. Станот е реновиран комплетно има 2 спални соби,парно лифт,тераса и подрум од 4 м2. Се наоѓа на 9/10.Цената е 65000. Шифра -2014
Повеќе
Сподели :