Се Продава Плац во Средно Нерези

Се Продава, 150 EUR

Оглас број: 0000071
Огласот е посетен:   330 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југо-запад

Година на градба : --

Квадратура : 600 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 00

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 39


Опис на недвижноста

Се продава плац во Средно Нерези со маркица за домување.Плацот е 600м2-150ев./м2.Шифра-39
Повеќе
Сподели :