Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Тобако Томи (51(Off Market)

Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Тобако Томи (51Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Тобако Томи (51Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Тобако Томи (51Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Тобако Томи (51Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Тобако Томи (51Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Тобако Томи (51Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Тобако Томи (51Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Тобако Томи (51

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000704
Огласот е посетен:   191 пат

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југ

Година на градба : 2012

Квадратура : 51 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Струја

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 2003


Опис на недвижноста

Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Тобако Томи (51 м2) Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода. Ориентацијта на станот е Јужна. Живеалиштето се продава со комплетно уредна документација. Катноста е 2/3 КАТ. Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО, ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО-ТОПЛО). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, спална соба, вц со купатило, еден балкон и сопствен паркинг простор (14 м2). Градбата на објектот е од 2012 година. ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ: Станот/Живеалиштето се продава во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА без НАЈМАЛА – АМОРТИЗАЦИЈА. Цена: Цена по договор. Шифра: 2003 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :