Се издава Трособен стан (Off Market)

Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000830
Огласот е посетен:   60 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југ

Година на градба : --

Квадратура : 63 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3054/1


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во населба Тафталиџе во близина на училиштето Ј.А. Коменски. Ориентацијата е југ и север. Станот се наоѓа на трет спрат, со централно греење. Станот се издава комплетно и модерно опремен има површина од 63 м2, со две спални соби, 1 тоалет, дневна соба, комплетно опремена кујна и балкон. Цена: По договор За повеќе информации јавете се на 075 489 145 Шифра на станот 3054/1
Повеќе
Сподели :