Se prodavaat placovi vo Volkovo

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000391
Огласот е посетен:   258 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 300 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 00

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9041


Опис на недвижноста

Se prodavaat placovi vo Volkovo od 500m2, 800m2, 1200m2. Placovite se so infrastruktura, vo gradezen reon so odobrenie za gradba. so IL. Cena po dogovor. Shifra - 9041
Повеќе
Сподели :