Се продава кука во Струмица

Се Продава, 90000 EUR

Оглас број: 0000065
Огласот е посетен:   632 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Сите

Година на градба : 1965

Квадратура : 539 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Стар

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : Ст


Опис на недвижноста

Се продаваат две куќи со вкупна површина од 539м2. Куќите се наогаат во близина на ЕВН.Местото е погодно за изградба на поголем објект (деловен простор или станбен објект). Повеке информации на тел: 075-488-259
Повеќе
Сподели :