Се издава гарсоњера во Тафталиџе(Off Market)

Се издава гарсоњера во ТафталиџеСе издава гарсоњера во ТафталиџеСе издава гарсоњера во ТафталиџеСе издава гарсоњера во ТафталиџеСе издава гарсоњера во Тафталиџе

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000732
Огласот е посетен:   109 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 35 m2

Соби : Гарсоњери

Состојба : Реновиран

Кат : 5

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 1001/1


Опис на недвижноста

Се издава гарсоњера во Тафталиџе Станот се наоѓа во Општина Карпош. Квадратурата е од 35 М2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено. Катноста е на 5ти Кат од вкупно 8 Катови. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Располага со следниот распоред: мал ходник, дневна, кујна, трпезарија, вц со купатило и балкон/тераса. Слободно паркинг место има. Цена: Цена по договор. Шифра: 1001/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :