Се ИЗДАВА Деловен Простор на одлична локација(Off Market)

Се ИЗДАВА Деловен Простор на одлична локацијаСе ИЗДАВА Деловен Простор на одлична локацијаСе ИЗДАВА Деловен Простор на одлична локацијаСе ИЗДАВА Деловен Простор на одлична локацијаСе ИЗДАВА Деловен Простор на одлична локацијаСе ИЗДАВА Деловен Простор на одлична локацијаСе ИЗДАВА Деловен Простор на одлична локацијаСе ИЗДАВА Деловен Простор на одлична локацијаСе ИЗДАВА Деловен Простор на одлична локацијаСе ИЗДАВА Деловен Простор на одлична локација

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000724
Огласот е посетен:   98 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 120 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 1

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Струја

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 8008/1


Опис на недвижноста

Се ИЗДАВА Деловен Простор на одлична локација Просторот се наоѓа во Карпош 1, во непосредна близина на ,,Симпо’’. Просторот е целосно и комплетно реновиран , поседува пет големи простории/соби, двор, трпезарија, кујна, два влеза, два тоалети и сопствен паркинг простор. Поседува вкупно 120 м2. Цена по договор. Шифра: 8008/1 Телефон за контакт: 075 489 145
Повеќе
Сподели :