Се Продава Плац со Барака во Тафталиџе 2 (Off Market)

  Се Продава Плац со Барака во Тафталиџе 2

Се Продава, 245 000 EUR

Оглас број: 0000055
Огласот е посетен:   217 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Исток-запад-југ

Година на градба : 1980

Квадратура : 405 m2

Соби : Гарсоњери

Состојба : Реновиран

Кат : приземје

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : М001


Опис на недвижноста

На најпрекрасна локација во Тафталиџе 2 се продава плац од 405м2 со маркица П+2+Пк, со основа 226м2,бруто развиена површина од 904м2, H=10,20м. плацот е со чист И.Л. со двајца сопственици. Цена: 245 000 ев. Шифра-М001
Повеќе
Сподели :