Се Продава Двособен Стан во Кисела вода(Off Market)

Се Продава Двособен Стан во Кисела водаСе Продава Двособен Стан во Кисела водаСе Продава Двособен Стан во Кисела водаСе Продава Двособен Стан во Кисела водаСе Продава Двособен Стан во Кисела водаСе Продава Двособен Стан во Кисела водаСе Продава Двособен Стан во Кисела водаСе Продава Двособен Стан во Кисела вода

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000834
Огласот е посетен:   98 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 63 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 6

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : 2016


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во близина на Мечкаров. Станот е со површина од 63 м2 Располага со следниот распоред: дневна соба со кујна и трпезарија, ходник, спална соба, два балкони, тоалет и остава. За повеќе информации јавете се на : 075 489 145 Цена: Цена по договор Шифра: 2016
Повеќе
Сподели :