Се ПРОДАВА куќа на убава локација во Општина Чаир(Off Market)

Се ПРОДАВА куќа на убава локација во Општина ЧаирСе ПРОДАВА куќа на убава локација во Општина ЧаирСе ПРОДАВА куќа на убава локација во Општина ЧаирСе ПРОДАВА куќа на убава локација во Општина ЧаирСе ПРОДАВА куќа на убава локација во Општина ЧаирСе ПРОДАВА куќа на убава локација во Општина ЧаирСе ПРОДАВА куќа на убава локација во Општина ЧаирСе ПРОДАВА куќа на убава локација во Општина ЧаирСе ПРОДАВА куќа на убава локација во Општина ЧаирСе ПРОДАВА куќа на убава локација во Општина ЧаирСе ПРОДАВА куќа на убава локација во Општина Чаир

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000721
Огласот е посетен:   228 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 252 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 4

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 6046


Опис на недвижноста

Се ПРОДАВА куќа на убава локација во Општина Чаир Се продаваат три спратови од куќата со поткровје и два дуќани. Секој спрат поединечно раполага со дневнја, кујна, спална соба, една помала девна соба в склоп со спалната, еден тоалет и балкон. Куќата е комплетно реновирана во 2018 година. Квадратурата на секој спрат е по 70 м2. Куќата се наоѓа на ул. ,,Панче Неделковски’’. Целата куќа има комплетно уредна документација. За повеќе информации јавете се на: 075 489 145 Цена по договор. Шифра: 6046
Повеќе
Сподели :