Se prodava kuka vo Gazi Baba

Се Продава, 215 000 EUR

Оглас број: 0000162
Огласот е посетен:   400 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Исток

Година на градба : 1970

Квадратура : 600 m2

Соби : Трособни

Состојба : Стар

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Дрва

Инвентар : Празен

Шифра : 6004


Опис на недвижноста

Se prodava kuka vo Gazi Baba 600m2 za cena 215000eu.Shifra6004
Повеќе
Сподели :