Се Продава Стан во Карпош 2(Off Market)

Се Продава Стан во Карпош 2Се Продава Стан во Карпош 2Се Продава Стан во Карпош 2Се Продава Стан во Карпош 2

Се Продава, 1350 EUR

Оглас број: 0000527
Огласот е посетен:   178 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Север

Година на градба : 2018

Квадратура : 43 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : 4

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : 2073


Опис на недвижноста

Се продава нов, двособен стан во Карпош 2 со површина од 43м2, кој се наоѓа на 4ти кат. Станот е со дневна, кујна, 1 спална соба и wc. Цена 1350еур+5% ДДВ. Шифра 2073
Повеќе
Сподели :