Се продава Трособен стан

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000823
Огласот е посетен:   378 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 76 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 1

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 3077


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во Кисела Вода ( во близина на Чешма) Мала зграда 1 влез со 4 ката Станбена повешина 76м2 -идеален распоред • Физички одвоен Дневен престој од спални • Голем дневен престој со терпезарија и кујна (југ) • Тераса 4м2 (југ) • Гостинско ВЦ • 2 спални (исток- кои излегуваат на дворно место од зграда) • Тераса 2м2 ( исток –поврзана со спалните) • Гратско парно • Алармен систем поврзан со агенција Никоб Кат Високо приземје Единствен стан од зграда кој излегува со две тераси на заеднички двор од зграда Тераси 6м2 Цена по договор. Шифра 3077 Контакт телефон 075 489 145
Повеќе
Сподели :