Се изнајмува стан во Тафталиџе(Off Market)

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000840
Огласот е посетен:   39 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : --

Година на градба : 2013

Квадратура : 110 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 3/3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : --

Шифра : 3057/1


Опис на недвижноста

Станот се наога близу БЕГ со прекрасен поглед од тераса. Има 110м2 располага со следниот распоред: дневна соба,две спални,трпезарија, кујна, тераса. Катноста е 3 од 3 спрата, има и лифт и сопствена гаража.Опремен е луксузно со нов намештај.
Повеќе
Сподели :