Се ПРОДАВА куќа на убава локација - БУТЕЛ 1

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000703
Огласот е посетен:   346 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 900 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 1

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Дрва

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 6045


Опис на недвижноста

Се ПРОДАВА куќа на убава локација - БУТЕЛ 1 Куќата е четворособна – дневнја, кујна, три спални соби, еден тоалет и балкон. Во самиот двор куќата поседува уште една помала куќичка до две соби и тоалет ( од 45 м2 ), исто така има и летниковец од 25 м2 и гатажа. Квадратурата на целиот двор е 892 м2. Куќата се наоѓа на ул. ,,Пристинска’’. Греењето е на сопствено парно со камин ( на дрва ), парното е поврзано во цела куќа. Објектот има комплетно уредна документација. За повеќе информации јавете се на: 075 489 145 Цена по договор. Шифра: 6045
Повеќе
Сподели :