Se prodava plac vo Industriska zona vo Vizbegovo

Се Продава, 30 EUR

Оглас број: 0000157
Огласот е посетен:   388 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Сите

Година на градба : 2017

Квадратура : 9400 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 0

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9033


Опис на недвижноста

Se prodava plac 9400m2 vo VIzbegovo. Placot se naoga vo INDUSTRISKA zona kade se predvideni objekti za G-2; G-3; G-4. Cena 30eu/m2. Shifra-9033
Повеќе
Сподели :