Се продаваат четворособни станови Аеродром(Off Market)

Се продаваат четворособни станови АеродромСе продаваат четворособни станови АеродромСе продаваат четворособни станови АеродромСе продаваат четворособни станови Аеродром

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000719
Огласот е посетен:   108 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2019

Квадратура : 0 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : -

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Полунаместен

Шифра : Z4000


Опис на недвижноста

Се продаваат четворособни станови (Модел 1/2/3) на одлична локација во Општина Аеродром, во близина на Мајчин дом. ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА: 075 489 145. Шифра: Z4000
Повеќе
Сподели :