Се продава двособен стан во Кисела вода(Off Market)

Се продава двособен стан во Кисела водаСе продава двособен стан во Кисела водаСе продава двособен стан во Кисела водаСе продава двособен стан во Кисела водаСе продава двособен стан во Кисела водаСе продава двособен стан во Кисела водаСе продава двособен стан во Кисела вода

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000812
Огласот е посетен:   92 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : 2011

Квадратура : 44 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 7

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 2014


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во близина на Гет кафе. Квадратурата е од 44 м2 + 27 м2 галерија. Располага со следниот распоред: дневна соба со кујна и трпезарија, ходник, спална соба, балкон и два тоалети. Станот е комплетно реновиран во 2019 година. За повеќе информации јавете се на : 075 489 145 Цена: Цена по договор. Шифра: 2014
Повеќе
Сподели :