Се продава гарсоњера со спална во Припор(Off Market)

Се продава гарсоњера со спална во ПрипорСе продава гарсоњера со спална во ПрипорСе продава гарсоњера со спална во ПрипорСе продава гарсоњера со спална во ПрипорСе продава гарсоњера со спална во ПрипорСе продава гарсоњера со спална во ПрипорСе продава гарсоњера со спална во ПрипорСе продава гарсоњера со спална во Припор

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000740
Огласот е посетен:   212 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 38 m2

Соби : Гарсоњери

Состојба : Реновиран

Кат : 1

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 1003


Опис на недвижноста

Се продава гарсоњера со спална во Припор Станот се наоѓа во Општина Кисела вода. Квадратурата е од 38 м2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Располага со следниот распоред: мал ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, вц со купатило и балкон/тераса. Слободно паркинг место има. Цена: Цена по договор. Шифра: 1003 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :