Се продава стан во Ѓорче Петров(Off Market)

Се продава стан во Ѓорче ПетровСе продава стан во Ѓорче ПетровСе продава стан во Ѓорче ПетровСе продава стан во Ѓорче ПетровСе продава стан во Ѓорче Петров

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000811
Огласот е посетен:   127 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : 2007

Квадратура : 88 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 4

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Празен

Шифра : 4002


Опис на недвижноста

Квадратурата на станот е 88 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, три спални соби, бања и два балкони. Цена: Цена по договор. Шифра: 4002 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :