Се ПРОДАВА двособен стан во Аеродром(Off Market)

Се ПРОДАВА двособен стан во АеродромСе ПРОДАВА двособен стан во АеродромСе ПРОДАВА двособен стан во АеродромСе ПРОДАВА двособен стан во АеродромСе ПРОДАВА двособен стан во АеродромСе ПРОДАВА двособен стан во АеродромСе ПРОДАВА двособен стан во АеродромСе ПРОДАВА двособен стан во Аеродром

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000722
Огласот е посетен:   166 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : 2006

Квадратура : 49 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 7

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 2007


Опис на недвижноста

Се ПРОДАВА двособен стан во Аеродром, во близина на Тобако 2 Станот се наоѓа во Општина Аеродром. Квадратурата е од 49 м2. Катност 7/7 Кат. Греењето е на BEG централно парно. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Располага со сопствен паркинг простор. Цена: Цена по договор. Шифра: 2007 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :