Се издава Двособен стан во строг Центар(Off Market)

Се издава Двособен стан во строг ЦентарСе издава Двособен стан во строг ЦентарСе издава Двособен стан во строг ЦентарСе издава Двособен стан во строг ЦентарСе издава Двособен стан во строг ЦентарСе издава Двособен стан во строг ЦентарСе издава Двособен стан во строг ЦентарСе издава Двособен стан во строг ЦентарСе издава Двособен стан во строг ЦентарСе издава Двособен стан во строг ЦентарСе издава Двособен стан во строг Центар

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000831
Огласот е посетен:   67 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 60 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 2155/1


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во близина на полициската станица Беко. Станот е 60м2, 1 спална соба,1 француска тераса и 1 затворена тераса уредена како зона за кафе и цигари. Станот е целосно реновиран, нова кујна со машина за садови, вградена плотна,рерна... нови внатрешни врати...има лифт, централно гратско греење. Цена: Цена по договор. Шифра: 2155/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :