Се продава Стан во Карпош 1(Off Market)

   Се продава Стан во Карпош 1   Се продава Стан во Карпош 1   Се продава Стан во Карпош 1   Се продава Стан во Карпош 1   Се продава Стан во Карпош 1   Се продава Стан во Карпош 1   Се продава Стан во Карпош 1   Се продава Стан во Карпош 1   Се продава Стан во Карпош 1   Се продава Стан во Карпош 1   Се продава Стан во Карпош 1

Се Продава, 70 000 EUR

Оглас број: 0000001
Огласот е посетен:   902 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југ

Година на градба : 2015

Квадратура : 69 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 5

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3039


Опис на недвижноста

Се продава прекрасен светол стан во населбата Карпош 1. Станот има галерија и има вкупно 69м2 . Во долниот дел од станот има дневна со кујна,купатило ,остава и 1 спална соба и овој дел е со површина од 49м2. Во галеријата има 1 соба со тоалет и таа има површина од 20м2.Станот се наоѓа на 5/5 .Во зградата има лифт. Shifra-3039
Повеќе
Сподели :