Се Продава плац во Горно Нерези

Се Продава, 40 EUR

Оглас број: 0000073
Огласот е посетен:   313 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југо-запад

Година на градба : --

Квадратура : 1712 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 00

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 40


Опис на недвижноста

Се продава плац во Горно Нерези до пат од 1712м2-40eур/м2.Плацот се продава во целост. Шифра-40
Повеќе
Сподели :