Se prodava plac vo nas. Madzari

Се Продава, 43 EUR

Оглас број: 0000554
Огласот е посетен:   311 пат

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Сите

Година на градба : 2018

Квадратура : 4139 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 0

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9053


Опис на недвижноста

Se prodava plac 4139m2 vo nas.Madzari vo Industriska zona vo blizina na Kvantaski Pazar. Cena-43eu/m2. Shifra-9053
Повеќе
Сподели :