Se Prodavaat Placovi vo Mirkovci(Off Market)

  Se Prodavaat Placovi vo Mirkovci  Se Prodavaat Placovi vo Mirkovci

Се Продава, 15 EUR

Оглас број: 0000196
Огласот е посетен:   1872 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 767 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 0

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9021


Опис на недвижноста

Se prodavaat dva placa vo Mirkovci 767m2 i 759m2 za povolna cena od 15eu./m2. Shifra-9021
Повеќе
Сподели :