Се ПРОДАВА Трособен Стан во Хром (Off Market)

Се ПРОДАВА Трособен Стан во Хром Се ПРОДАВА Трособен Стан во Хром Се ПРОДАВА Трособен Стан во Хром Се ПРОДАВА Трособен Стан во Хром Се ПРОДАВА Трособен Стан во Хром Се ПРОДАВА Трособен Стан во Хром Се ПРОДАВА Трособен Стан во Хром Се ПРОДАВА Трособен Стан во Хром Се ПРОДАВА Трособен Стан во Хром Се ПРОДАВА Трособен Стан во Хром Се ПРОДАВА Трособен Стан во Хром

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000764
Огласот е посетен:   125 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Северо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 89 m2

Соби : Трособни

Состојба : Полуреновиран

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 3071


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во Општина Ѓорче Петров. Станбена површина 86 м2 - идеален распоред, • Oдвоен Дневен престој од спалните соби • Голем дневен престој со терпезарија и кујна • Тераса • Тоалет • Две спални соби • Подрум Цена: Цена по договор Шифра: 3071 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :