Се ПРОДАВА Стан во Тафталиџе(Off Market)

Се ПРОДАВА Стан во ТафталиџеСе ПРОДАВА Стан во ТафталиџеСе ПРОДАВА Стан во ТафталиџеСе ПРОДАВА Стан во ТафталиџеСе ПРОДАВА Стан во ТафталиџеСе ПРОДАВА Стан во ТафталиџеСе ПРОДАВА Стан во ТафталиџеСе ПРОДАВА Стан во ТафталиџеСе ПРОДАВА Стан во ТафталиџеСе ПРОДАВА Стан во ТафталиџеСе ПРОДАВА Стан во ТафталиџеСе ПРОДАВА Стан во ТафталиџеСе ПРОДАВА Стан во ТафталиџеСе ПРОДАВА Стан во Тафталиџе

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000773
Огласот е посетен:   714 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2017

Квадратура : 93 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 8

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3073


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа на Улица Прашка. Станбена површина од 93 м2 – со идеален распоред : • Oдвоен Дневен престој од спалните соби, • Голем дневен престој со терпезарија и кујна, • Тераса, • Тоалет и • Две спални соби Цена: Цена по договор Шифра: 3073 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :