Се продаваат трособни станови во Аеродром(Off Market)

Се продаваат трособни станови во АеродромСе продаваат трособни станови во АеродромСе продаваат трособни станови во АеродромСе продаваат трособни станови во АеродромСе продаваат трособни станови во Аеродром

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000718
Огласот е посетен:   98 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2019

Квадратура : 0 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : -

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Празен

Шифра : Z3000


Опис на недвижноста

Се продаваат трособни станови (Модел 1/2/3/4) на одлична локација во Општина Аеродром, во близина на Мајчин дом. ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА: 075 489 145. Шифра: Z3000
Повеќе
Сподели :