Se prodava plac vo Kisela Voda 1

Се Продава, 70 EUR

Оглас број: 0000546
Огласот е посетен:   481 пат

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Сите

Година на градба : 2018

Квадратура : 7738 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 0

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9052


Опис на недвижноста

Se PRODAVA gradezno neizgradeno zemjiste vo Kisela Voda 1 od 7738m2. Ima uslovi za gradba od poveke nameni. Cena-70eu/m2. Shifra-9052
Повеќе
Сподели :