Се продава Двособен стан(Off Market)

 Се продава Двособен стан Се продава Двособен стан Се продава Двособен стан Се продава Двособен стан Се продава Двособен стан Се продава Двособен стан Се продава Двособен стан Се продава Двособен стан Се продава Двособен стан Се продава Двособен стан Се продава Двособен стан

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000787
Огласот е посетен:   272 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-запад

Година на градба : 2014

Квадратура : 51 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : 9

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Друго

Инвентар : Наместен

Шифра : 2011


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во Ново Лисиче во близина на ОУ. Лазо Ангеловски. Квадратурата е од 51 м2. Располага со следниот распоред: дневна соба со кујна и трпезарија, ходник, една спална соба и балкон. Станот се продава комплетно наместен / полунаместен. За повеќе информации јавете се на : 075 489 145 или 078 409 501 Цена: Цена по договор. Шифра: 2011
Повеќе
Сподели :