Се издава ДВОСОБЕН стан во Карпош(Off Market)

Се издава ДВОСОБЕН стан во КарпошСе издава ДВОСОБЕН стан во КарпошСе издава ДВОСОБЕН стан во КарпошСе издава ДВОСОБЕН стан во КарпошСе издава ДВОСОБЕН стан во КарпошСе издава ДВОСОБЕН стан во Карпош

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000753
Огласот е посетен:   85 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 50 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 2139/1


Опис на недвижноста

Се издава ДВОСОБЕН стан во Карпош Станот се наоѓа во близина на ,,CITY MALL’’. Квадратурата е од 50 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Има повеќе од три паркинг места. Цена: Цена по договор. Шифра: 2139/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :