Се продава Хотел во Прилеп

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000768
Огласот е посетен:   1468 пати

Тип на недвижноста : Деловни простории

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 3900 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : -

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Друго

Инвентар : Полунаместен

Шифра : H1000


Опис на недвижноста

Хотелот ,,ЛИПА’’ се наоѓа во центарот на градот на атрактивна и совршена локација. Поседува вкупна површина од 3400 м2 + 500 м2. Хотелот се продава со уредна документација. За повеќе информации јавете се на : 078 340 782 Цена : По договор. Шифра : H1000
Повеќе
Сподели :