Se izdava stan vo Leptokarija(Off Market)

Се Изнајмува, По Договор EUR

Оглас број: 0000437
Огласот е посетен:   191 пат

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југ

Година на градба : 1980

Квадратура : 65 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 5

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3067/1


Опис на недвижноста

Se izdava stan vo Leptokarija 65m2, na 5kat , so lift, parking. Stanot e kompletno namesten , so dve spalni sobi, kujna so trpezarija, kupatilo. So centralno parno i pogled kon Vodno.. Cena po dogovor. Shifra-3067/1
Повеќе
Сподели :