Se prodava sprat od kukja vo Vlae(Off Market)

Se prodava sprat od kukja vo VlaeSe prodava sprat od kukja vo VlaeSe prodava sprat od kukja vo VlaeSe prodava sprat od kukja vo VlaeSe prodava sprat od kukja vo VlaeSe prodava sprat od kukja vo VlaeSe prodava sprat od kukja vo Vlae

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000875
Огласот е посетен:   105 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : --

Година на градба : 1995

Квадратура : 133 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 4003


Опис на недвижноста

Se prodava sprat od kukja vo Vlae, blisku do NEUROMEDIKA.Katot e na treti sprat potkrovje so kvadratura od 133 m2.Spratot go ima sledniot raspored:hodnik,dnevna soba,detska soba,dve spalni,kujna,terasa i toalet.Greenjeto e na struja.
Повеќе
Сподели :