Се издава одличен деловен простор во Струмица(Off Market)

Се издава одличен деловен простор во СтрумицаСе издава одличен деловен простор во СтрумицаСе издава одличен деловен простор во СтрумицаСе издава одличен деловен простор во СтрумицаСе издава одличен деловен простор во Струмица

Се Изнајмува, По Договор EUR

Оглас број: 0000888
Огласот е посетен:   46 пати

Тип на недвижноста : Деловни простории

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 160 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : Ср


Опис на недвижноста

Се издава деловен простор во Струмица од 160м2 кој може да се користи како хала, изложбен простор,магацински простор и слично.За подетални информации побарајте не на 075-488-259.
Повеќе
Сподели :