Se prodava plac vo Butel

Се Продава, 35 EUR

Оглас број: 0000215
Огласот е посетен:   420 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југ

Година на градба : 2017

Квадратура : 1334 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 0

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9026


Опис на недвижноста

Se prodava plac vo Butel 1334m2 za 35eu/m2. Placot e vo gradezen reon i moze da se gradat objekti od meshovita klasa na namena i toa A i B klasa. Mozat da se gradat objekti za domuvanje i objekti za komercijalni i delovni nameni. Markica PR+2+PK, H=10,20m Cena 35eu/m2. Shifra-9026
Повеќе
Сподели :