Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода (Off Market)

Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода  Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода  Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода  Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода  Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода  Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода  Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000712
Огласот е посетен:   136 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 54 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 2133/1


Опис на недвижноста

Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода Лоциран е на улица ,,Христо Татарчев‘’, Припор. Квадратурата е од 54 м2. Катноста е на 3 Кат од вкупно 4 Катови. Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО, ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2133/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :