Се издава Двособен стан во Кисела Вода(Off Market)

Се издава Двособен стан во Кисела ВодаСе издава Двособен стан во Кисела ВодаСе издава Двособен стан во Кисела ВодаСе издава Двособен стан во Кисела ВодаСе издава Двособен стан во Кисела ВодаСе издава Двособен стан во Кисела Вода

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000763
Огласот е посетен:   55 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Северо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 56 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 2142/1


Опис на недвижноста

Квадратурата на станот е од 56 м2, станот е комплетно реновиран и наместен. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, една спална соба,балкон и купатило. Има гаража. Цена: Цена по договор. Шифра: 2142/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :