Se prodava stan vo Aerodrom

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000850
Огласот е посетен:   212 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-запад

Година на градба : 2000

Квадратура : 73 m2

Соби : Трособни

Состојба : Полуреновиран

Кат : 1/6

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3080


Опис на недвижноста

Se prodava stan vo Micurin vo blizina na skoloto Blaze Koneski.Stanot ima 73 m2 i go ima sledniot raspored; edna dnevna dve spalni sobi, hodnik, kuja, terasa. ima parno, lift, podrum
Повеќе
Сподели :