Се Издава Стан кај Железничка(Off Market)

Се Изнајмува, 200 EUR

Оглас број: 0000396
Огласот е посетен:   134 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : 2016

Квадратура : 42 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : 4

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 2033/1


Опис на недвижноста

Се издава нов полунаместен стан во близина на Веро Џамбо со површина од 42м2. Станот се наоѓа на 4/6 кат Располага со дневна, кујна, една спална соба, купатило. Има балкон и сопствeно паркинг место. Греење на струја. Се издава на подолг временски период.Слободен од 1 мај. Цена 200еур со место за договор. Шифра 2033/1
Повеќе
Сподели :