Se prodava plac vo Gjorce Petrov

Се Продава, 72000 EUR

Оглас број: 0000289
Огласот е посетен:   344 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Сите

Година на градба : 2017

Квадратура : 350 m2

Соби : Гарсоњери

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9002


Опис на недвижноста

Se prodava plac vo Gjorce Petrov so povrsina od 350m2 so moznost za prosiruvanje na uste 3-400m2.So moznost za gradba.Cena:72000. Shifra 9002
Повеќе
Сподели :