Се издава стан во Тафталиџе 1(Off Market)

 Се издава стан во Тафталиџе 1 Се издава стан во Тафталиџе 1 Се издава стан во Тафталиџе 1 Се издава стан во Тафталиџе 1 Се издава стан во Тафталиџе 1 Се издава стан во Тафталиџе 1 Се издава стан во Тафталиџе 1 Се издава стан во Тафталиџе 1 Се издава стан во Тафталиџе 1

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000841
Огласот е посетен:   42 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Север

Година на градба : 2014

Квадратура : 50 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 7/9

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 2157/1


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во Тафталиџе 1 блиску до Гранд Престиж и гимназијата НОВА. Станот има 50 м2 и располага со следниот распоред: дневна, соба со кујна, ходник, една спална соба, балкон и тоалет. Станот е нов се наога на 7/9 кат, има лифт, централно греење и одличен поглед од балкон.
Повеќе
Сподели :