Се продава компанија во Прилеп

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000794
Огласот е посетен:   313 пати

Тип на недвижноста : Деловни простории

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 0 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 0

Балкон : Не

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Струја

Инвентар : Празен

Шифра : H3000


Опис на недвижноста

,,Жито Прилеп’’ е голема компанија за производство на леб и бели печива. Има огромен млин и фабрика за сточна храна. За повеќе информации јавете се на : 078 340 782 Цена : По договор. Шифра : H3000
Повеќе
Сподели :