Се издава стан во Аеродром(Off Market)

Се издава стан во  АеродромСе издава стан во  АеродромСе издава стан во  АеродромСе издава стан во  АеродромСе издава стан во  АеродромСе издава стан во  АеродромСе издава стан во  АеродромСе издава стан во  АеродромСе издава стан во  АеродромСе издава стан во  Аеродром

Се Изнајмува, 300 EUR

Оглас број: 0000519
Огласот е посетен:   162 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : 2017

Квадратура : 55 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 3077/1


Опис на недвижноста

Се издава трособен нов стан во населба Мичурин, Аеродром со површина од 55м2, се наоѓа на 3ти кат. Располага со дневна, кујна целосно опремена, спална и детска соба, балкон. Греење на струја. Има паркинг простор. Се издава на подолг временски период. Цена 300еур со место за договор. Шифра 3077/1
Повеќе
Сподели :