Се издава спрат од куќа во Козле(Off Market)

  Се издава спрат од куќа во Козле  Се издава спрат од куќа во Козле  Се издава спрат од куќа во Козле  Се издава спрат од куќа во Козле  Се издава спрат од куќа во Козле  Се издава спрат од куќа во Козле

Се Изнајмува, 800 EUR

Оглас број: 0000533
Огласот е посетен:   132 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Сите

Година на градба : 2018

Квадратура : 115 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 6008/1


Опис на недвижноста

На тивка и мирна локација во населба Козле се издава спрат од нова куќа со посебен влез на втори кат, со површина од 115м2. Спратот се состои од 3 спални соби, дневна со кујна и трпезарија, 2 балкона, 1 голема тераса, 2 бањи со туш и када, 2 тоалета, 2 клими, сопствено парно, сателитска и кабловска, 1 гаражно место, двор. Цена - 800ев. Шифра 6008/1
Повеќе
Сподели :