Се Продава Стан во Карпош 1(Off Market)

Се Продава, 60 000 EUR

Оглас број: 0000008
Огласот е посетен:   314 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток-запад-север

Година на градба : --

Квадратура : 66 m2

Соби : Двособни

Состојба : Стар

Кат : 4

Балкон : Не

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : 3055


Опис на недвижноста

Се Продава стан во самиот почеток на нас. Карпош 1на ул. Рузвелтова станот има 46 м2 со доградба на тераси кои се легализирани 20м2. Според сегашниот распоред станот има 1 спална соба, дневна, кујна и купатило, но постои можност за да се изведе уште една спална соба. Шифра- 3055
Повеќе
Сподели :